Składniki produktu

Slimette suplement diety to nowatorskie rozwiązanie na rynku tabletek wspomagających odchudzanie. Bogaty wachlarz składników powoduje szerokie funkcje suplementu diety, przez co cieszy się wzrostem zainteresowania wśród konsumentów. Slimette w swoim składzie posiada wszystko to co jest Ci niezbędne do utrzymania właściwej masy ciała. Jego składniki obfitują w :

jagoda acai

jagodaWyciąg z jagody acai 4:1(200 mg odpowiada 800 mg owocu jagody acai). Jagoda acai to źródło witamin i składników mineralnych. Jej lecznicze właściwości powodują opóźnianie się procesu starzenia skóry, a także spowalniają proces rozwoju komórek nowotworowych.guarana

guaranaWyciąg z nasion guarany 4:1 (400 mg odpowiada 1600 mg owocu). Guarana bywa często utożsamiana z kofeiną. Wyciąg z nasion guarany zwiększa koncentracje, pobudza do działania, a także obniża zmęczenie. Guarana posiada cztery raz więcej kofeiny niż ziarna kawowca, toteż często bywa składnikiem napojów energetycznych.zielona herbata

zielona-herbataWyciąg z liści zielonej herbaty 10:1 (240 mg odpowiada 2400 mg liści). Zielona herbata wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej, wspiera odporność, spowalnia starzenie się skóry. Ma ponadto silne właściwości antyoksydacyjne i pozytywny wpływ na układ krwionośny.  Zielona herbata, oprócz tego że stanowi cenny składnik wielu suplementów to jest także stosowana do produkcji kosmetyków.


papryka cayenne

paprykacayenneEkstrakt z cayenne albo inaczej kapsaicyna 8:1 (12,5 mg odpowiada 100 mg strączków papryki).Przyspiesza proces metabolizmu, co skutkuje szybszą utrata tkanki tłuszczowej. Kasaicyna wpływa na produkcję hormonu tarczycy, który zaś ma wpływ na hamowanie apetytu. Papryka cayenne to preparat rozgrzewający stawy i mięśnie, wpływa na niszczenie komórek rakowych, a także zmniejsza ryzyko zachorowań na grypę.


winian l-karnityny

l-karnitynaL-karnityna (80 mg) nazywa czasami bywa spalaczem tłuszczu. Naturalnie występuje w produktach mięsnych i mleku, orzechach czy brokułach. Stanowi niezbędny element diety, m. in. dla sportowców, ze względu na to, że dochodzi u nich do redukcji masy ciała. L-karnityna powoduje zamianę tłuszczów zapasowych w organizmie w energię.


Co więcej, suplement diety Slimette , w swoim składzie zawiera bioperynę, chrom i witaminę d3. Wszystko to, aby poprawić wchłanianie cennych substancji przez organizm.

Slimette to w 100% naturalny preparat gwarantujący efektywne odchudzanie. Uzyskaj więcej informacji odwiedzając oficjalną stronę producenta.